Vizyonumuz;

Gün geçtikçe yenilenen teknolojiyi takip ederek elektronik sektörünün ulusal ve küresel ihtiyaçlarını karşılamak ve Türkiye'nin sektör pazarını sürekli geliştirerek sektörde liderlik eden elektronik şirketlerinden biri olmaktır.

Misyonumuz;

Sektörümüz ile ilgili ürünleri, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda uygun fiyat, süre ve kalitede sunmak, satış sonrası verilen hizmetleri etkili bir şekilde gerçekleştirerek koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Hakkımızda

Türkiye’nin elektronik pazarına yüksek kaliteli ürünleri sunarak ve sektördeki teknolojik ilerlemeleri takip ederek müşterilerimizin ilerleyen teknolojiyi takip etmesini sağlamaktır.
Tüm müşterilerine kusursuz hizmet sunmayı ilke edinmiş olan firmamız, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına hızlı, doğru ve kaliteli çözümler sunmak önceliğimizdir.
İhtiyaç ve önceliklerinizi analiz ederek, onlar için en uygun olacak çözümleri sunmak, yüksek kaliteli, bilimsel ve sektöre özel hizmet yaklaşımı ile stratejik bir iş ortağı olmak istiyoruz.
Sunduğumuz tüm ürünler, Sunline Kalitesi ve ilkeli ticareti gereği müşterilerimiz için garanti altındadır. İlkelerimiz tüm müşterilerimiz için eşit, ticari açıdan ise şeffaflığı içerir.
Teknolojik imkanları kullanarak sunduğumuz hizmet ve ürünlerde sürekli gelişim sağlamak ve ürünlerimizin kalitesini arttırmak temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır.
Sunline Elektronik için “Güvenilirlik”; her koşulda verdiğimiz sözlerin, aldığımız kararların ve tüm çalışmalarımızın sorumluluğunu sonuna kadar üstlenmektir.